| بەردەست بوونی شوێن: | |
|---|---|
خێزانی TN ی هەستەوەرەکانی ئاستی سووتەمەنی سیگناڵێکی دەرچوونی ئەنالۆگ دابین دەکات، کە ئاسانکاری دەکات بۆ یەکخستنی بێ کێشە لەگەڵ سیستەمی مۆلیدەی هەبوو بۆ چاودێریکردنی وردی ئاستی سووتەمەنی. بە بەکارهێنانی میکانیزمی فلۆت، پێوانەکردنی بەردەوام و متمانەپێکراو پێشکەش دەکات. هەستەوەرەکە فلتەر و دەرچەی هەوای ئیختیاری لەخۆدەگرێت بۆ دڵنیابوون لە یەکپارچەیی سیستەم و ڕێگریکردن لە گیران. ئەم چارەسەرە گشتگیرە کارایی و متمانەپێکراوی سیستەمی مۆلیدەکان بەرز دەکاتەوە، ئەمەش وایکردووە کە پێکهاتەیەکی گرنگ بێت لە شوێنە پیشەسازی و بازرگانییەکاندا.
| مۆدێل # | TN-265 |
| درێژی | 265mm لە خوارەوە تا لێواری یەکەی سەر، 110mm~1500mm دەتوانرێت بە خواستی خۆت ڕێکبخرێت |
| بابەت | پشکنەری پۆڵا و فلۆتی NBR |
| دەرچوون | 0-190ohm یان 240-33ohm، دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت |
| بڕیار | 21mm لە ڕوونی (بەپێی پێشوەختە) |
| ڕەهەندی فلۆت | 35*32 NBR |
| بۆری مژینی سووتەمەنی | φ8mm, 10mm, 12mm ئیختیارییە، یەکەی فلتەر ئیختیارییە |
| بۆری گەڕانەوەی سووتەمەنی | φ8mm, 10mm, 12mm ئیختیارییە، درێژییەکەی دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| دەرچەی هەوا | φ6mm بە شێوەی پێشوەختە |
| درێژی کێبڵ | درێژی پێشوەختە 460mm بەبێ پەیوەستکەر؛ درێژییەکەی دەتوانرێت بە خواستی خۆت دابنرێت |
| پەیوەستکەر | ئیختیارییە کە لەسەر کێبڵەکە یەکبخرێت |
