ስድራቤት TN ናይ ነዳዲ ደረጃ ዳህሰስቲ ኣናሎግ ውጽኢት ምልክት ይህብ፣ ንልክዕ ደረጃ ነዳዲ ንምክትታል ምስ ዝጸንሑ ስርዓታት ጀነሬተር ስሉጥ ውህደት የቃልል። ፍሎት መካኒዝም ብምጥቃም ቀጻልን ዘተኣማምንን መለክዒታት የቕርብ። እቲ ሴንሰር ንጽሬት ስርዓት ንምርግጋጽን ምዕጻው ንምክልኻልን ፍልተርን ኣማራጺ መውጽኢ ኣየርን ዘጠቓልል እዩ። እዚ ኩለመዳያዊ ፍታሕ ንብቕዓትን ተኣማንነትን ስርዓታት ጀነሬተር ዘዕቢ ኮይኑ፡ ኣብ ኢንዱስትርያውን ንግዳውን ምድላዋት ኣገዳሲ ባእታ ይገብሮ።
| መርኣያ # | ቲኤን-265 |
| ንውሓት | 265mm ካብ ታሕቲ ክሳብ ወሰን ርእሲ ኣሃዱ, 110mm ~ 1500mm ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| ናውቲ | ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ መርማሪን NBR ፍሎትን እዩ። |
| ውጽኢት | 0-190ohm ወይ 240-33ohm, ንዓኻ ዝምጥን |
| መፍትሒ ምሃብ | 21ሚሜ ኣብ ርዝነት (ነባሪ) |
| ፍሎት ዳይመንሽን | 35*32 ኤን.ቢ.ኣር |
| ነዳዲ መምጠጢ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ፍልተር ኣሃዱ ኣማራጺ እዩ። |
| ነዳዲ ዝምለስ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| መውጽኢ ኣየር | φ6mm ኣብ ነባሪ እዩ። |
| ንውሓት ገመድ | ነባሪ ንውሓት 460mm ብዘይ መተሓላለፊ እዩ፤ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| መተሓላለፊ | ኣብቲ ገመድ ምውህሃድ ኣማራጺ እዩ። |
