| Nnweta: | |
|---|---|
Ezinụlọ TN nke ihe mmetụta ọkwa mmanụ ọkụ na-enye mgbama mmepụta analọgụ, na-eme ka njikọta enweghị nkebi na sistemu jenerato dị adị maka nleba anya ọkwa mmanụ. N'iji usoro nke ese n'elu mmiri, ọ na-enye nha na-aga n'ihu na nke a pụrụ ịdabere na ya. Ihe mmetụta na-agụnye nzacha na nhọrọ ikuku ikuku iji hụ na iguzosi ike n'ezi ihe na igbochi mmechi. Ngwọta a zuru oke na-eme ka arụmọrụ na ntụkwasị obi nke usoro generator, na-eme ka ọ bụrụ akụkụ dị mkpa na ntọala ụlọ ọrụ na azụmahịa.
| ihe nlereanya # | TN-265 |
| Ogologo | 265mm si na ala na nsọtụ nke isi unit, 110mm ~ 1500mm bụ customizable |
| Ihe onwunwe | igwe anaghị agba nchara nyocha na NBR sere n'elu |
| Mpụta | 0-190ohm ma ọ bụ 240-33ohm, nhazi |
| Mkpebi | 21mm na mkpebi (nke ndabara) |
| Ogo n'elu mmiri | 35*32 NBR |
| Ọkụ mmiri na-amịpụta mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, nzacha unit bụ nhọrọ |
| Ọkụ nkwụghachi mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, ogologo bụ customizable |
| Igwe ikuku | φ6mm na ndabara |
| Ogologo eriri USB | ogologo ndabara bụ 460mm na-enweghị njikọ; ogologo bụ customizable |
| Njikọ | Ọ bụ nhọrọ ka ejikọta ya na eriri |
