| Disponibilitéit: | |
|---|---|
D'TN Famill vu Brennstoffniveausensoren liwwert en analogt Ausgangssignal, erliichtert eng nahtlos Integratioun mat existente Generatorsystemer fir präzis Brennstoffniveau Iwwerwaachung. Mat engem Schwämmmechanismus bitt et kontinuéierlech an zouverlässeg Miessunge. De Sensor enthält e Filter an eng optional Loftventilatioun fir d'Systemintegritéit ze garantéieren an d'Verstoppung ze vermeiden. Dës ëmfaassend Léisung verbessert d'Effizienz an d'Zouverlässegkeet vun de Generatorsystemer, sou datt et e wesentleche Bestanddeel an industriellen a kommerziellen Astellungen mécht.
| Model # | TN-265 |
| Längt | 265mm vun ënnen op de Rand vun der Kapp Eenheet, 110mm ~ 1500mm ass personaliséierbar |
| Material | Edelstol Sonde an NBR Schwämm |
| Ausgang | 0-190 ohm oder 240-33 ohm, personaliséierbar |
| Opléisung | 21 mm Opléisung (Standard) |
| Float Dimensioun | 35*32 NBR |
| Brennstoff Saugpipe | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Filter Eenheet ass fakultativ |
| Brennstoff zréck Päif | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Längt ass personaliséierbar |
| Loftschrauf | φ6mm am Standard |
| Kabel Längt | Standardlängt ass 460 mm ouni Stecker; Längt ass personaliséierbar |
| Connector | Et ass fakultativ fir um Kabel integréiert ze ginn |
