| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Fuelangyç derejesiniň datçikleriniň TN maşgalasy analog çykyş signalyny üpjün edýär, ýangyç derejesine takyk gözegçilik etmek üçin bar bolan generator ulgamlary bilen üznüksiz birleşmegi aňsatlaşdyrýar. Floüzýän mehanizmden peýdalanyp, üznüksiz we ygtybarly ölçegleri hödürleýär. Sensor ulgamyň bitewiligini üpjün etmek we ýapylmagynyň öňüni almak üçin süzgüç we goşmaça howa geçirijisini öz içine alýar. Bu toplumlaýyn çözgüt, generator ulgamlarynyň netijeliligini we ygtybarlylygyny ýokarlandyrýar, ony senagat we söwda şertlerinde möhüm komponente öwürýär.
| model # | TN-265 |
| Uzynlyk | Baş bölümiň aşagyndan 265mm, 110mm ~ 1500mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Düzülip bilinýän 0-190ohm ýa-da 240-33ohm |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Uelangyç sorujy turba | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, süzgüç birligi hökmany |
| Uelangyç gaýtarma turbasy | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, uzynlygy düzülip bilner |
| Howa geçirijisi | Dymmaklyk boýunça mm6mm |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |
| Baglaýjy | Kabele birikdirmek islege bagly däl |
