| Avanoa: | |
|---|---|
O le aiga TN o suau'u suau'u fa'ailoga e maua ai se fa'ailoga fa'atusa, fa'afaigofie le tu'ufa'atasiga fa'atasi ma faiga fa'aola o lo'o iai mo le mata'ituina lelei o le suau'u. O le fa'aaogaina o se masini fa'afefete, e ofoina atu fua fa'aauau ma fa'atuatuaina. O le masini e aofia ai se faamama ma se ea ea e filifili e faʻamautinoa le faʻamaoni o le faiga ma puipuia ai le poloka. O lenei fofo atoatoa e faʻaleleia ai le lelei ma le faʻatuatuaina o masini afi, ma avea ai ma vaega taua i fale gaosi oloa ma pisinisi.
| fa'ata'ita'iga # | TN-265 |
| Umi | 265mm mai le pito i lalo i le pito o le iunite ulu, 110mm ~ 1500mm e customizable |
| Meafaitino | su'esu'e u'amea uamea ma fa'apeopea NBR |
| Tuuina atu | 0-190ohm poʻo le 240-33ohm, faʻapitoa |
| I'ugafono | 21mm i le iugafono (valea) |
| Fua opeopea | 35*32 NBR |
| Pipa suau'u suau'u | φ8mm, 10mm, 12mm e filifili, e filifili le iunite faamama |
| Paipa toe faafoi suauu | φ8mm, 10mm, 12mm e filifili, umi e faʻapitoa |
| Ea savili | φ6mm i le faaletonu |
| Uaea umi | umi fa'aletonu e 460mm e aunoa ma se feso'ota'iga; umi e customizable |
| Feso'ota'i | E filifili e fa'apipi'i i luga ole uaea |
