| Mövcudluq: | |
|---|---|
Yanacaq səviyyəsi sensorlarının TN ailəsi yanacaq səviyyəsinin dəqiq monitorinqi üçün mövcud generator sistemləri ilə problemsiz inteqrasiyanı asanlaşdıran analoq çıxış siqnalını təmin edir. Float mexanizmindən istifadə edərək davamlı və etibarlı ölçmələr təklif edir. Sensor sistemin bütövlüyünü təmin etmək və tıxanmanın qarşısını almaq üçün filtr və əlavə hava ventilyatorundan ibarətdir. Bu kompleks həll generator sistemlərinin səmərəliliyini və etibarlılığını artırır və onu sənaye və kommersiya şəraitlərində mühüm komponentə çevirir.
| model # | TN-265 |
| Uzunluq | Baş blokunun altından kənarına 265 mm, 110 mm ~ 1500 mm fərdiləşdirilə bilər |
| Material | paslanmayan polad zond və NBR float |
| Çıxış | 0-190ohm və ya 240-33ohm, fərdiləşdirilə bilər |
| Qətnamə | 21 mm ayırdetmə (defolt) |
| Float ölçüsü | 35*32 NBR |
| Yanacaq emiş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtr vahidi isteğe bağlıdır |
| Yanacaq qaytarma borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluq fərdiləşdirilə bilər |
| Havalandırma | Standart olaraq φ6mm |
| Kabel uzunluğu | standart uzunluq bağlayıcı olmadan 460 mm-dir; uzunluğu fərdiləşdirilə bilər |
| Bağlayıcı | Kabelə inteqrasiya etmək isteğe bağlıdır |
