| उपलब्धता के बा: | |
|---|---|
ईंधन स्तर के सेंसर के टीएन परिवार एनालॉग आउटपुट सिग्नल देवेला, जवना से ईंधन स्तर के सटीक निगरानी खाती मौजूदा जनरेटर सिस्टम के संगे निर्बाध एकीकरण के सुविधा मिलेला। फ्लोट तंत्र के इस्तेमाल से ई लगातार आ बिस्वास जोग माप के सुविधा देला। सेंसर में फिल्टर अवुरी वैकल्पिक एयर वेंट शामिल बा, जवना से सिस्टम के अखंडता सुनिश्चित कईल जा सकता अवुरी जाम होखे से बचावल जा सकता। ई व्यापक समाधान जनरेटर सिस्टम के दक्षता आ विश्वसनीयता बढ़ावेला, जवना से औद्योगिक आ व्यावसायिक सेटिंग में ई एगो महत्वपूर्ण घटक बा।
| नमूना # | टीएन-265 के बा |
| लंबाई | नीचे से सिर इकाई के किनारे तक 265mm, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य बा |
| सामान | स्टेनलेस स्टील के जांच अवुरी एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट के बा | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य बा |
| समाधान | रिजोल्यूशन (डिफ़ॉल्ट) में 21 मिमी बा। |
| फ्लोट के आयाम बा | 35*32 एनबीआर के बा |
| ईंधन सक्शन पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, फिल्टर यूनिट वैकल्पिक बा |
| ईंधन वापसी पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| हवा के वेंट होला | डिफ़ॉल्ट में φ6mm बा |
| केबल के लंबाई के बा | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm बा; लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| कनेक्टर के बा | केबल प एकीकृत कईल वैकल्पिक बा |
