| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di TN famili fɔ fiul lɛvɛl sɛns de gi wan analɔg ɔtput signal, we de mek am izi fɔ mek dɛn ebul fɔ intagret simlɛs wit di jenɛratɔ sistem dɛn we de naw fɔ prɛsis fiul lɛvɛl monitarin. Yuz wan flot mɛkanism, i de gi kɔntinyu ɛn rili mɛzhɔmɛnt. Di sɛns inklud filta ɛn opshɔnal ay vent fɔ mek shɔ se di sistɛm intɛgriti ɛn fɔ mek i nɔ klɔg. Dis kɔmprɛhɛnsif sɔlvishɔn de ɛp fɔ mek di jenɛra sistɛm dɛn wok fayn ɛn fɔ mek dɛn abop pan am, ɛn dis de mek i bi impɔtant tin na di industrial ɛn kɔmɛshɔnal sɛtin dɛn.
| ɛgzampul # | TN-265 we dɛn kɔl |
| Lɔng | 265mm frɔm di bɔt to di edj fɔ ed yunit, 110mm ~ 1500mm na kɔstɔmayz |
| Tin dɛn | stenlɛs stiɛl prob ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | 0-190ohm ɔ 240-33ohm, we yu kin kɔstɔmayz |
| Sɔlv | 21mm in rεsכlushכn (difכlt) |
| Flot dimɛnshɔn | 35*32 NBR we de na di wɔl |
| Fiul sɔkshɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshonal, filta yunit na opshonal |
| Fiul ritɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshɔnal, lɔng na kɔstɔmayz |
| Air vent we de mek di briz kɔmɔt | φ6mm in difɔlt . |
| Kebul lɔng . | Difɔlt lɔng na 460mm we nɔ gɛt kɔnɛkta; Di lɔng we dɛn kin kɔstɔmayz . |
| Kɔnɛkta | Na opshɔnal fɔ bi intagreted pan di kebul . |
