| misy: | |
|---|---|
Ny fianakavian'ny TN amin'ny sensor haavon'ny solika dia manome famantarana famoahana analoga, manamora ny fampidirana tsy misy olana amin'ny rafitra mpamokatra efa misy ho an'ny fanaraha-maso ny haavon'ny solika. Mampiasa mekanika mitsingevana izy io, manome fandrefesana mitohy sy azo antoka. Ny sensor dia misy sivana sy fivoahan-drivotra azo atao mba hiantohana ny fahamarinan'ny rafitra sy hisorohana ny fanakatonana. Ity vahaolana feno ity dia manatsara ny fahaiza-manao sy ny fahatokisana ny rafi-pamokarana, ka mahatonga azy io ho singa tena ilaina amin'ny sehatra indostrialy sy ara-barotra.
| modely # | TN-265 |
| NY FAHARETANY | 265mm avy any ambany ka hatrany amin'ny sisin'ny lohany, 110mm ~ 1500mm dia azo zahana |
| KEVITRA | stainless steel probe sy NBR float |
| Output | 0-190ohm na 240-33ohm, azo zahana |
| vahaolana | 21mm amin'ny fanapahan-kevitra (default) |
| refy mitsingevana | 35*32 NBR |
| Sodina fisotron-tsolika | φ8mm, 10mm, 12mm dia tsy voatery, ny sivana dia tsy voatery |
| Sodina fiverenana solika | φ8mm, 10mm, 12mm dia azo atao, ny halavany dia azo zahana |
| rivotra rivotra | φ6mm amin'ny default |
| halavan'ny tariby | Ny halavan'ny default dia 460mm tsy misy mpampitohy; ny halavany dia azo zahana |
| Connector | Tsy voatery ampidirina amin'ny tariby |
