| Saadavus: | |
|---|---|
TN-tüüpi kütusetaseme andurid pakuvad analoogväljundsignaali, hõlbustades sujuvat integreerimist olemasolevate generaatorisüsteemidega, et tagada kütusetaseme täpne jälgimine. Kasutades ujukmehhanismi, pakub see pidevaid ja usaldusväärseid mõõtmisi. Andur sisaldab filtrit ja valikulist õhuava, et tagada süsteemi terviklikkus ja vältida ummistumist. See terviklik lahendus suurendab generaatorisüsteemide tõhusust ja töökindlust, muutes selle oluliseks komponendiks tööstus- ja kaubandustingimustes.
| mudel nr | TN-265 |
| Pikkus | 265 mm peaüksuse põhjast servani, 110 mm ~ 1500 mm on kohandatav |
| Materjal | roostevabast terasest sond ja NBR ujuk |
| Väljund | 0-190 oomi või 240-33 oomi, kohandatav |
| Resolutsioon | 21 mm eraldusvõimega (vaikimisi) |
| Ujuki mõõde | 35*32 NBR |
| Kütuse imitoru | φ8mm, 10mm, 12mm on valikuline, filtriüksus on valikuline |
| Kütuse tagasivoolutoru | φ8mm, 10mm, 12mm on valikuline, pikkus on kohandatav |
| Õhutusava | Vaikimisi φ6 mm |
| Kaabli pikkus | vaikepikkus on 460 mm ilma pistikuta; pikkus on kohandatav |
| Ühendus | Kaabli külge integreerimine on valikuline |
