| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Il-familja TN ta 'sensuri tal-livell tal-fjuwil tipprovdi sinjal ta' output analogu, li jiffaċilita l-integrazzjoni bla xkiel ma 'sistemi ta' ġeneraturi eżistenti għal monitoraġġ preċiż tal-livell tal-fjuwil. Bl-użu ta 'mekkaniżmu float, joffri kejl kontinwu u affidabbli. Is-sensor jinkludi filtru u vent tal-arja fakultattiv biex jiżgura l-integrità tas-sistema u jipprevjeni l-imblukkar. Din is-soluzzjoni komprensiva ttejjeb l-effiċjenza u l-affidabbiltà tas-sistemi tal-ġeneraturi, u tagħmilha komponent vitali f'ambjenti industrijali u kummerċjali.
| mudell # | TN-265 |
| Tul | 265mm mill-qiegħ sat-tarf tal-unità tar-ras, 110mm ~ 1500mm huwa customizable |
| Materjal | sonda tal-istainless steel u float NBR |
| Output | 0-190ohm jew 240-33ohm, customizable |
| Riżoluzzjoni | 21mm fir-riżoluzzjoni (default) |
| Dimensjoni tal-float | 35 * 32 NBR |
| Pajp tal-ġbid tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm hija fakultattiva, unità tal-filtru hija fakultattiva |
| Pajp tar-ritorn tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm huwa fakultattiv, it-tul huwa customizable |
| Vent ta' l-arja | φ6mm fil-kontumaċja |
| Tul tal-kejbil | tul default huwa 460mm mingħajr konnettur; it-tul huwa customizable |
| Konnettur | Huwa fakultattiv li jiġi integrat fuq il-kejbil |
