| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Familia TN umi sensor nivel de combustible ome'ëva señal de salida analógica, omokyre'ÿva integración sin costura umi sistema generador oîva ndive monitoreo preciso nivel de combustible. Oipurúvo mecanismo flotador, oikuave'ë medición continua ha ojeroviakuaáva. Ko sensor oreko filtro ha ventilación de aire opcional oasegura haguã integridad sistema ha ohapejokóvo obstrucción. Ko solución ampliada omomba'eguasu eficiencia ha confiabilidad sistema generador, ha'éva componente vital entorno industrial ha comercial-pe.
| techapyrãramo # | TN-265 rehegua |
| Pukukue | 265mm iguy guive pe borde peve unidad iñakã, 110mm ~ 1500mm ha'e personalizable |
| Iñapỹiva | sonda de acero inoxidable ha flotador NBR |
| Salida rehegua | 0-190ohm térã 240-33ohm, ojejapokuaa |
| Apoukapy | 21mm resolución-pe (por defecto) . |
| Dimensión flotador rehegua | 35*32 NBR rehegua |
| Tubo de succión de combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, unidad filtro ha'e opcional |
| Tubo de retorno combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, ipukukue ha'e personalizable |
| Aire ventilación rehegua | φ6mm por defecto-pe |
| Cable pukukue | ipukukue por defecto ha’e 460mm conector’ỹre; ipukukue ha’e personalizable |
| Conector rehegua | Ha'e opcional oñeintegra haguã cable-pe |
