| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
ईंधनस्तरसंवेदकानां TN परिवारः एनालॉग् आउटपुट् संकेतं प्रदाति, यत् सटीकं ईंधनस्तरनिरीक्षणार्थं विद्यमानजनरेटरप्रणालीभिः सह निर्बाधं एकीकरणं सुलभं करोति प्लवकतन्त्रस्य उपयोगेन निरन्तरं विश्वसनीयं च मापनं प्रदाति । संवेदके प्रणाल्याः अखण्डतां सुनिश्चित्य, रुद्धतां निवारयितुं च फ़िल्टरः, वैकल्पिकं वायुवेण्ट् च अन्तर्भवति । एतत् व्यापकं समाधानं जनरेटरप्रणालीनां कार्यक्षमतां विश्वसनीयतां च वर्धयति, येन औद्योगिकव्यापारिकपरिवेशेषु महत्त्वपूर्णं घटकं भवति ।
| प्रतिकृति # | टीएन-२६५ |
| दैर्घ्यम् | 265mm तलतः शिरः यूनिटस्य धारं यावत्, 110mm ~ 1500mm अनुकूलनीयम् अस्ति |
| पदार्थ | स्टेनलेस स्टील जांच एवं एनबीआर फ्लोट . |
| आउटपुट 1 . | 0-190ohm अथवा 240-33ohm, अनुकूलनीय |
| प्रस्ताव | 21mm in resolution (default) . |
| प्लवक आयाम 1 . | 35*32 nbr . |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, फ़िल्टर यूनिट् वैकल्पिकम् अस्ति |
| ईंधन प्रत्यागमन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, लम्बता अनुकूलनीयम् अस्ति |
| वायु वेण्ट् 1 . | पूर्वनिर्धारितरूपेण φ6mm |
| केबल लम्बाई | पूर्वनिर्धारित लंबाई कनेक्टर के बिना 460mm है; दीर्घता अनुकूलनीय है। |
| संयोजकः | केबलस्य उपरि एकीकृतं भवितुं वैकल्पिकम् अस्ति । |
