| Ukutholakala: | |
|---|---|
Umndeni wakwa-TN wezinzwa zeleveli kaphethiloli uhlinzeka ngesignali yokuphumayo kwe-analog, esiza ukuhlanganiswa okungenamthungo namasistimu akhona akhiqiza uphethiloli ukuze kuqashwe izinga likaphethiloli elinembayo. Isebenzisa umshini wokuntanta, inikeza izilinganiso eziqhubekayo nezithembekile. Inzwa ihlanganisa isihlungi kanye nesikhala somoya esikhethwayo sokuqinisekisa ubuqotho besistimu nokuvimbela ukuvala. Lesi sixazululo esibanzi sithuthukisa ukusebenza kahle nokuthembeka kwezinhlelo zamajeneretha, okwenza kube yingxenye ebalulekile ezimeni zezimboni nezohwebo.
| imodeli # | I-TN-265 |
| Ubude | 265mm ukusuka phansi kuya onqenqemeni lweyunithi yekhanda, i-110mm ~ 1500mm ingenziwa ngokwezifiso |
| Okubalulekile | i-stainless steel probe kanye ne-NBR float |
| Okukhiphayo | 0-190ohm noma 240-33ohm, ngokwezifiso |
| Isixazululo | 21mm ngokulungiswa (okuzenzakalelayo) |
| Ubukhulu bokuntanta | 35*32 NBR |
| Ipayipi lokumunca amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, iyunithi yesihlungi uyazikhethela |
| Ipayipi lokubuyisela amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, ubude bungahlelwa ngendlela oyifisayo |
| Isikhala somoya | φ6mm ngokuzenzakalelayo |
| Ubude bekhebula | ubude obuzenzakalelayo bungama-460mm ngaphandle kwesixhumi; ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo |
| Isixhumi | Kuyinketho ukuthi ihlanganiswe kukhebuli |
