| Dispoñibilidade: | |
|---|---|
A familia TN de sensores de nivel de combustible proporciona un sinal de saída analóxico, facilitando a integración perfecta cos sistemas xeradores existentes para un seguimento preciso do nivel de combustible. Utilizando un mecanismo flotante, ofrece medicións continuas e fiables. O sensor inclúe un filtro e unha ventilación de aire opcional para garantir a integridade do sistema e evitar obstrucións. Esta solución integral mellora a eficiencia e fiabilidade dos sistemas xeradores, converténdoo nun compoñente vital en ambientes industriais e comerciais.
| modelo # | TN-265 |
| Lonxitude | 265 mm desde a parte inferior ata o bordo da unidade principal, 110 mm ~ 1500 mm personalizables |
| Material | sonda de aceiro inoxidable e flotador NBR |
| Saída | 0-190ohm ou 240-33ohm, personalizable |
| Resolución | Resolución de 21 mm (predeterminado) |
| Dimensión flotante | 35*32 NBR |
| Tubo de aspiración de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a unidade de filtro é opcional |
| Tubo de retorno de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a lonxitude é personalizable |
| Vendo de aire | φ6 mm por defecto |
| Lonxitude do cable | A lonxitude predeterminada é de 460 mm sen conector; a lonxitude é personalizable |
| Conector | É opcional para estar integrado no cable |
