| دستيابي: | |
|---|---|
ايندھن جي سطح سينسر جو TN خاندان ھڪڙو اينالاگ آئوٽ پُٽ سگنل مهيا ڪري ٿو، موجوده جنريٽر سسٽم سان بيحد انضمام کي آسان ڪرڻ لاءِ فيول ليول جي صحيح نگراني لاءِ. فلوٽ ميڪانيزم کي استعمال ڪندي، اهو مسلسل ۽ قابل اعتماد ماپ پيش ڪري ٿو. سينسر ۾ سسٽم جي سالميت کي يقيني بڻائڻ ۽ بند ٿيڻ کي روڪڻ لاءِ هڪ فلٽر ۽ اختياري ايئر وينٽ شامل آهي. هي جامع حل جنريٽر سسٽم جي ڪارڪردگي ۽ اعتبار کي وڌائي ٿو، ان کي صنعتي ۽ تجارتي سيٽنگن ۾ هڪ اهم جزو بڻائي ٿو.
| ماڊل # | TN-265 |
| ڊگھائي | 265mm هيٺان کان سر يونٽ جي ڪنڊ تائين، 110mm ~ 1500mm حسب ضرورت آهي |
| مواد | اسٽينلیس سٹیل جي تحقيق ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | 0-190ohm يا 240-33ohm، حسب ضرورت |
| قرارداد | قرارداد ۾ 21mm (ڊفالٽ) |
| فلوٽ جي ماپ | 35*32 NBR |
| ٻارڻ سکشن پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، فلٽر يونٽ اختياري آهي |
| ٻارڻ واپسي پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| هوائي رستو | ڊفالٽ ۾ φ6mm |
| ڪيبل ڊگھائي | ڊفالٽ ڊگھائي 460mm بغير کنیکٹر آهي؛ ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| ڳنڍيندڙ | اهو ڪيبل تي ضم ٿيڻ اختياري آهي |
