| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
Күйүүчү май деңгээлинин сенсорлорунун TN үй-бүлөсү күйүүчү майдын деңгээлин так көзөмөлдөө үчүн учурдагы генератор системалары менен үзгүлтүксүз интеграцияны жеңилдетип, аналогдук чыгуу сигналын камсыз кылат. сүзүүчү механизмди колдонуу менен, ал үзгүлтүксүз жана ишенимдүү өлчөөлөрдү сунуш кылат. Сенсор тутумдун бүтүндүгүн камсыз кылуу жана бүтөлүүнүн алдын алуу үчүн чыпканы жана кошумча желдеткичти камтыйт. Бул комплекстүү чечим генератордук системалардын натыйжалуулугун жана ишенимдүүлүгүн жогорулатып, аны өнөр жай жана коммерциялык шарттарда маанилүү компонентке айлантат.
| үлгү # | TN-265 |
| Узундук | 265 мм түбүнөн баштын четине чейин, 110 мм ~ 1500 мм ыңгайлаштырылган |
| Материал | дат баспас болоттон жасалган зонд жана NBR калкыма |
| Чыгуу | 0-190ohm же 240-33ohm, ыңгайлаштырылган |
| Резолюция | Чечимде 21 мм (демейки) |
| Float өлчөмү | 35*32 НБР |
| Күйүүчү май соргуч түтүк | φ8мм, 10мм, 12мм кошумча, чыпка бирдиги милдеттүү эмес |
| Күйүүчү май кайтаруучу түтүк | φ8мм, 10мм, 12мм милдеттүү эмес, узундугу ыңгайлаштырылган |
| Аба желдеткич | Демейки боюнча φ6мм |
| Кабелдин узундугу | демейки узундугу туташтыргычы жок 460mm болуп саналат; узундугу ылайыкташтырылган |
| Туташтыргыч | Кабелге кошулуу милдеттүү эмес |
