| Availability: | |
|---|---|
In TN familia escae sensoriis analogo output signum praebet, faciliorem integrationem inconsutilem cum generante systemata existentem pro accurata fuel vigilantia gradu praebet. Mechanismum nantis adhibens, mensuras continuas et certas praebet. Sensorem includit filtrum et spiraculum aeris ad libitum, ut ratio integritatis curet et impediat. Haec solutio comprehensiva auget efficientiam et constantiam systematum generantis, quod efficit vitale elementum in fundis industrialibus et commercialibus.
| exemplar # | TN-265 |
| Longitudo | 265mm ab imo ad marginem capitis unitas, 110mm~ 1500mm est customizable |
| Materia | immaculatam ferro specillum et NBR supernatet |
| Output | 0-190ohm vel 240-33ohm, customizable |
| Resolution | 21mm in resolutione (per annum) |
| Supernatet dimensio | 35*32 NBR |
| Suctionis cibus pipe | φ8mm, 10mm, 12mm libitum est, unitas sparguntur ad libitum |
| Cibus reditus pipe | φ8mm, 10mm, 12mm libitum est, longitudo est customizable |
| Aer vent | φ6mm in defalta |
| Cable longitudo | defalta longitudo 460mm sine iungo; longitudo vestibulum |
| Connector | Libitum est ut in fune integrari |
