| A sɔrɔli: | |
|---|---|
TN denbaya min ye sɛnɛfɛnw hakɛ jateminɛnanw ye, o bɛ bɔli taamasiyɛn analozi di, ka jɛɲɔgɔnya nɔgɔya ni jɛnɛratow ka sigida kɔrɔw ye, walasa ka sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsi tigitigi. A bɛ baara kɛ ni flot mechanism ye, a bɛ sumanikɛlanw di minnu bɛ taa ɲɛ ani minnu bɛ se ka da u kan. Filɛri ni fiɲɛbɔlan min bɛ se ka kɛ, o bɛ sɔrɔ sensɛri kɔnɔ walasa ka sistɛmu dafalen sabati ani ka a bali ka datugu. Nin furakɛli bɛɛjɛfanga in bɛ dɔ fara jɛnɛratow ka baarakɛcogo ɲuman n’u ka dannaya kan, o b’a kɛ fɛn nafamaba ye izini ni jagokɛyɔrɔw la.
| mɔdɛli # | TN-265 ye |
| Janya | 265mm ka bɔ duguma ka taa kunkolo yɔrɔ da la, 110mm ~ 1500mm bɛ se ka ladilan |
| Minɛ | sonda inox ani NBR flot |
| Bɔli | 0-190ohm walima 240-33ohm, a bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli (dafalen) . |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 35*32 NBR ye |
| Pipe min bɛ kɛ ka fɛnɲɛnamafagalanw sama | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, filɛri unit ye ŋaniyataama ye |
| Esansi seginni pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Fiɲɛbɔyɔrɔ | φ6mm ye a daminɛ na |
| Kabali janya | janya dafalen ye 460mm ye ni ɲɔgɔndan tɛ; janya bɛ se ka ladilan ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Jɛɲɔgɔnya | A bɛ se ka kɛ ka don kabali kan |
