| Disponibilite: | |
|---|---|
Fanmi TN nan detèktè nivo gaz bay yon siyal pwodiksyon analòg, fasilite entegrasyon san pwoblèm ak sistèm dèlko ki egziste deja pou siveyans egzak nivo gaz. Sèvi ak yon mekanis flote, li ofri mezi kontinyèl ak serye. Capteur a gen ladann yon filtè ak yon vantilasyon si ou vle asire entegrite sistèm ak anpeche bouche. Solisyon konplè sa a amelyore efikasite ak fyab nan sistèm dèlko, fè li yon eleman enpòtan anpil nan anviwònman endistriyèl ak komèsyal yo.
| modèl # | TN-265 |
| Longè | 265mm soti nan pati anba a nan kwen an nan inite tèt la, 110mm ~ 1500mm se customizable |
| Materyèl | sond asye pur ak NBR flote |
| Sòti | 0-190ohm oswa 240-33ohm, customizable |
| Rezolisyon | 21mm nan rezolisyon (default) |
| Flote dimansyon | 35 * 32 NBR |
| Tiyo pou aspirasyon gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, inite filtre se opsyonèl |
| Tiyo retounen gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, longè se customizable |
| Vant lè | φ6mm nan default |
| Longè kab | longè default se 460mm san konektè; longè se customizable |
| Konektè | Li opsyonèl yo dwe entegre sou kab la |
