| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
ईंधन स्तर संवेदक कें टीएन परिवार एकटा एनालॉग आउटपुट संकेत प्रदान करयत छै, जे सटीक ईंधन स्तर निगरानी कें लेल मौजूदा जनरेटर प्रणालीक कें साथ निर्बाध एकीकरण कें सुविधा प्रदान करयत छै. एकटा फ्लोट तंत्र कें उपयोग करयत, इ लगातार आ विश्वसनीय माप प्रदान करयत छै. सेंसर म॑ फिल्टर आरू वैकल्पिक एयर वेंट शामिल छै, जे सिस्टम केरऽ अखंडता सुनिश्चित करै आरू जाम होय स॑ रोकै छै । इ व्यापक समाधान जनरेटर प्रणाली कें दक्षता आ विश्वसनीयता कें बढ़ावा देयत छै, जे औद्योगिक आ वाणिज्यिक सेटिंग मे एकटा महत्वपूर्ण घटक बनायत छै.
| आदर्श # | टीएन-265 |
| लंबाई | 265mm नीचे से सिर इकाई के किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य है | |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील जांच आ एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| प्रस्ताव | रिजोल्यूशन मे 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, फिल्टर इकाई वैकल्पिक अछि |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| हवा के वेंट | डिफ़ॉल्ट में φ6mm |
| केबल लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm अछि; लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| कनेक्टर | केबल पर एकीकृत होएब वैकल्पिक अछि |
