| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Soláthraíonn an teaghlach TN de bhraiteoirí leibhéal breosla comhartha aschur analógach, ag éascú comhtháthú gan uaim le córais gineadóra atá ann cheana féin le haghaidh monatóireacht chruinn ar leibhéal breosla. Ag baint úsáide as meicníocht snámhphointe, cuireann sé tomhais leanúnacha iontaofa ar fáil. Áiríonn an braiteoir scagaire agus aerfhionnaire roghnach chun sláine an chórais a chinntiú agus clogáil a chosc. Cuireann an réiteach cuimsitheach seo le héifeachtúlacht agus le hiontaofacht na gcóras gineadóra, rud a fhágann go bhfuil sé ina chomhpháirt ríthábhachtach i suíomhanna tionsclaíocha agus tráchtála.
| samhail # | TN-265 |
| Fad | 265mm ón mbun go dtí imeall an chinn aonaid, is féidir 110mm ~ 1500mm a shaincheapadh |
| Ábhar | taiscéalaí cruach dhosmálta agus snámhphointe NBR |
| Aschur | 0-190ohm nó 240-33ohm, inoiriúnaithe |
| Rún | 21mm ar réiteach (réamhshocraithe) |
| Toise snámhphointe | 35*32 NBR |
| Píobán súchán breosla | Tá φ8mm, 10mm, 12mm roghnach, tá aonad scagaire roghnach |
| Píobán fillte breosla | Tá φ8mm, 10mm, 12mm roghnach, is féidir an fad a shaincheapadh |
| Aer vent | φ6mm mar réamhshocrú |
| Fad cábla | tá fad réamhshocraithe 460mm gan cónascaire; Tá fad customizable |
| Cónascaire | Tá sé roghnach a bheith comhtháite ar an gcábla |
