| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an teaghlach TN de luchd-mothachaidh ìre connaidh a’ toirt seachad comharra toraidh analog, a’ comasachadh amalachadh fuaigheil le siostaman gineadair a th’ ann mar-thà airson sgrùdadh mionaideach air ìre connaidh. A’ cleachdadh uidheamachd fleòdraidh, tha e a’ tabhann tomhasan leantainneach agus earbsach. Tha an sensor a’ toirt a-steach criathrag agus inneal èadhair roghainneil gus dèanamh cinnteach à ionracas an t-siostam agus casg a chuir air clogging. Tha am fuasgladh coileanta seo ag àrdachadh èifeachdas agus earbsachd shiostaman gineadair, ga dhèanamh na phàirt deatamach ann an suidheachaidhean gnìomhachais agus malairteach.
| modail # | TN-265 |
| Fad | 265mm bhon bhonn gu oir an aonad ceann, tha 110mm ~ 1500mm gnàthaichte |
| Stuth | probe stàilinn gun staoin agus fleòdradh NBR |
| Toradh | 0-190ohm no 240-33ohm, gnàthaichte |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn (àbhaisteach) |
| Meud fleòdraidh | 35*32 NBR |
| Pìoba suidse connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, tha aonad sìoltachain roghainneil |
| Pìob tilleadh connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| Fiodh adhair | φ6mm gu bunaiteach |
| Fad càball | tha fad bunaiteach 460mm às aonais ceanglaiche; tha fad gnàthaichte |
| Ceangalaiche | Tha e roghainneil a bhith amalaichte air a 'chàball |
