| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
Die TN-familie brandstofvlaksensors verskaf 'n analoog uitsetsein, wat naatlose integrasie met bestaande kragopwekkerstelsels vir presiese brandstofvlakmonitering vergemaklik. Deur 'n dryfmeganisme te gebruik, bied dit deurlopende en betroubare metings. Die sensor sluit 'n filter en 'n opsionele lugopening in om stelselintegriteit te verseker en verstopping te voorkom. Hierdie omvattende oplossing verhoog die doeltreffendheid en betroubaarheid van kragopwekkerstelsels, wat dit 'n noodsaaklike komponent in industriële en kommersiële omgewings maak.
| model # | TN-265 |
| Lengte | 265 mm van die onderkant na die rand van die hoofeenheid, 110 mm ~ 1500 mm is aanpasbaar |
| Materiaal | vlekvrye staal sonde en NBR vlotter |
| Uitset | 0-190ohm of 240-33ohm, aanpasbaar |
| Resolusie | 21 mm in resolusie (verstek) |
| Vlotter dimensie | 35*32 NBR |
| Brandstof suigpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, filtereenheid is opsioneel |
| Brandstof terugvoerpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, lengte is aanpasbaar |
| Luguitlaat | φ6mm in verstek |
| Kabel lengte | versteklengte is 460 mm sonder aansluiting; lengte is aanpasbaar |
| Koppelaar | Dit is opsioneel om op die kabel geïntegreer te word |
