| در دسترس بودن: | |
|---|---|
خانواده سنسورهای سطح سوخت TN یک سیگنال خروجی آنالوگ را فراهم می کند و یکپارچگی یکپارچه با سیستم های ژنراتور موجود را برای نظارت دقیق سطح سوخت تسهیل می کند. با استفاده از مکانیزم شناور، اندازه گیری های مداوم و قابل اعتماد را ارائه می دهد. این سنسور شامل یک فیلتر و یک دریچه هوای اختیاری برای اطمینان از یکپارچگی سیستم و جلوگیری از گرفتگی است. این راه حل جامع کارایی و قابلیت اطمینان سیستم های ژنراتور را افزایش می دهد و آن را به یک جزء حیاتی در تنظیمات صنعتی و تجاری تبدیل می کند.
| مدل # | TN-265 |
| طول | 265 میلی متر از پایین تا لبه واحد سر، 110 میلی متر ~ 1500 میلی متر قابل تنظیم است |
| مواد | پروب فولاد ضد زنگ و شناور NBR |
| خروجی | 0-190 اهم یا 240-33 اهم، قابل تنظیم |
| قطعنامه | وضوح 21 میلی متر (پیش فرض) |
| بعد شناور | 35*32 NBR |
| لوله مکش سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، واحد فیلتر اختیاری است |
| لوله برگشت سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، طول قابل تنظیم است |
| دریچه هوا | φ6mm به صورت پیش فرض |
| طول کابل | طول پیش فرض 460 میلی متر بدون اتصال است. طول قابل تنظیم است |
| رابط | این اختیاری است که روی کابل یکپارچه شود |
