| Anaa: | |
|---|---|
Ang pamilya sa TN sa mga sensor sa lebel sa gasolina naghatag usa ka signal sa analog nga output, nga nagpadali sa seamless nga paghiusa sa mga naglungtad nga sistema sa generator alang sa tukma nga pag-monitor sa lebel sa gasolina. Gigamit ang mekanismo sa float, nagtanyag kini padayon ug kasaligan nga mga pagsukod. Ang sensor naglakip sa usa ka filter ug usa ka opsyonal nga air vent aron masiguro ang integridad sa sistema ug malikayan ang pagbara. Kini nga komprehensibo nga solusyon nagpauswag sa kahusayan ug kasaligan sa mga sistema sa generator, nga naghimo niini nga hinungdanon nga sangkap sa mga setting sa industriya ug komersyal.
| modelo # | TN-265 |
| Gitas-on | 265mm gikan sa ubos ngadto sa ngilit sa ulo unit, 110mm ~ 1500mm mao ang customizable |
| Materyal | stainless steel probe ug NBR float |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, napasadya |
| Resolusyon | 21mm sa resolusyon (default) |
| Dimensyon sa float | 35*32 NBR |
| Suction pipe sa gasolina | Opsyonal ang φ8mm, 10mm, 12mm, opsyonal ang filter unit |
| Ang tubo sa pagbalik sa gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm mao ang opsyonal, gitas-on mao ang customizable |
| buho sa hangin | φ6mm sa default |
| Ang gitas-on sa kable | default nga gitas-on mao ang 460mm nga walay connector; ang gitas-on mao ang customisable |
| Konektor | Opsyonal nga i-integrate sa cable |
