| Pieejamība: | |
|---|---|
Degvielas līmeņa sensoru TN saime nodrošina analogo izejas signālu, atvieglojot nevainojamu integrāciju ar esošajām ģeneratoru sistēmām precīzai degvielas līmeņa uzraudzībai. Izmantojot pludiņa mehānismu, tas piedāvā nepārtrauktus un uzticamus mērījumus. Sensors ietver filtru un papildu gaisa ventilācijas atveri, lai nodrošinātu sistēmas integritāti un novērstu aizsērēšanu. Šis visaptverošais risinājums uzlabo ģeneratoru sistēmu efektivitāti un uzticamību, padarot to par būtisku sastāvdaļu rūpnieciskos un komerciālos apstākļos.
| modelis Nr. | TN-265 |
| Garums | 265 mm no apakšas līdz galvas bloka malai, 110 mm ~ 1500 mm ir pielāgojami |
| Materiāls | nerūsējošā tērauda zonde un NBR pludiņš |
| Izvade | 0-190 omi vai 240-33 omi, pielāgojami |
| Izšķirtspēja | 21 mm izšķirtspēja (noklusējums) |
| Pludiņa izmērs | 35*32 NBR |
| Degvielas iesūkšanas caurule | φ8mm, 10mm, 12mm nav obligāts, filtra bloks nav obligāts |
| Degvielas atgaitas caurule | φ8mm, 10mm, 12mm nav obligāti, garums ir pielāgojams |
| Gaisa atvere | Pēc noklusējuma φ6 mm |
| Kabeļa garums | noklusējuma garums ir 460 mm bez savienotāja; garums ir pielāgojams |
| Savienotājs | Tas nav obligāti jāintegrē kabelī |
