| Ukax akhamawa: | |
|---|---|
TN familia de sensores de nivel de combustible ukaxa mä señal de salida analógica uñacht’ayi, ukaxa sistemas generador ukanakampi utjki ukanakampi jan kuna ch’axwañampi mayachasiñatakixa nivel de combustible chiqapa uñjañataki. Mä mecanismo de flotación apnaqasa, ukax sarantañ ukhamarak atiniskañ tupunak uñacht’ayi. Uka sensor ukaxa mä filtro ukhamaraki mä ventilación de aire opcional ukanakampiwa lurataraki ukhamata sistema integridad ukhamaraki jani tapamiento ukanaka utjañapataki. Aka solución integral ukaxa sistemas generadores ukanakana eficiencia ukhamaraki confiabilidad ukanaka ch’amancharaki, ukaxa mä componente vital ukhamawa entornos industriales ukhamaraki comerciales ukanakana.
| murilu # | TN-265 uka qillqatanwa |
| Qawch'asa | 265mm manqhatpacha p’iqi unidadkama, 110mm ~ 1500mm ukaxa personalizable |
| Matiryala | sonda de acero inoxidable ukatxa NBR flotador ukampi |
| Salida ukaxa 1.1. | 0-190ohm jan ukax 240-33ohm, personalizable . |
| Risulusyuna | 21mm ukha resolución (default) ukhamawa. |
| flotador dimensión ukax 1.1. | 35*32 NBR ukat juk’ampinaka |
| Combustible succión tubo ukaxa 1.1. | φ8mm, 10mm, 12mm ukaxa opcional ukhamawa, unidad de filtración ukaxa opcional ukhamawa . |
| Combustible kutt’ayaña tubo | φ8mm, 10mm, 12mm ukax opcional ukhamawa, largo ukax personalizable ukhamawa |
| Wayra phust’aña | φ6mm ukax default ukhamawa. |
| Cable largo . | Default largo ukax 460mm jan conector; largojj personalizable . |
| Ukaxa mä juk’a pachanakwa lurasi | Ukax opcional ukhamawa cable ukan uñt’ayasiñapataki . |
