| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
လောင်စာဆီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာများ၏ TN မိသားစုသည် တိကျသောလောင်စာဆီအဆင့်ကို စောင့်ကြည့်ရန်အတွက် လက်ရှိမီးစက်စနစ်များနှင့် ချောမွေ့စွာပေါင်းစပ်မှုကို လွယ်ကူချောမွေ့စေသည့် analog output signal ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ float ယန္တရားကို အသုံးပြု၍ စဉ်ဆက်မပြတ် နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသော တိုင်းတာမှုများကို ဆောင်ရွက်ပေးပါသည်။ အာရုံခံကိရိယာတွင် လေဝင်ပေါက်တစ်ခုနှင့် စစ်ထုတ်မှုတစ်ခု ပါ၀င်ပြီး စနစ်သမာဓိရှိစေရန်နှင့် ပိတ်ဆို့ခြင်းကို ကာကွယ်ရန်။ ဤပြည့်စုံသောဖြေရှင်းချက်သည် ဂျင်နရေတာစနစ်များ၏ ထိရောက်မှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြှင့်တင်ပေးကာ ၎င်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းနှင့် စီးပွားဖြစ်ဆက်တင်များတွင် အရေးပါသောအစိတ်အပိုင်းတစ်ခုဖြစ်လာသည်။
| မော်ဒယ် # | TN-265 |
| အရှည် | ခေါင်းယူနစ်၏အောက်ခြေမှ 265mm၊ 110mm ~ 1500mm စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် |
| ပစ္စည်း | stainless steel probe နှင့် NBR float |
| အထွက် | 0-190ohm သို့မဟုတ် 240-33ohm၊ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ဆုံးဖြတ်ချက် | ပုံရိပ်ပြတ်သားမှု 21 မီလီမီတာ (မူလ) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| လောင်စာစုပ်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ filter ယူနစ်သည် စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်သည်။ |
| ဆီပြန်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| လေဝင်ပေါက် | မူရင်းတွင် φ6mm |
| ကြိုးအရှည် | ပုံသေ အရှည်မှာ ချိတ်ဆက်ကိရိယာမပါဘဲ 460 မီလီမီတာ၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ | ကြိုးပေါ်တွင် ပေါင်းစည်းရန် ရွေးချယ်နိုင်သည် |
