| Ketersediaan: | |
|---|---|
Keluarga TN penderia aras bahan api menyediakan isyarat keluaran analog, memudahkan penyepaduan lancar dengan sistem penjana sedia ada untuk pemantauan tahap bahan api yang tepat. Menggunakan mekanisme apungan, ia menawarkan pengukuran berterusan dan boleh dipercayai. Penderia termasuk penapis dan lubang udara pilihan untuk memastikan integriti sistem dan mengelakkan tersumbat. Penyelesaian komprehensif ini meningkatkan kecekapan dan kebolehpercayaan sistem penjana, menjadikannya komponen penting dalam tetapan industri dan komersial.
| model # | TN-265 |
| Panjang | 265mm dari bahagian bawah ke tepi unit kepala, 110mm~1500mm boleh disesuaikan |
| bahan | probe keluli tahan karat dan apungan NBR |
| Keluaran | 0-190ohm atau 240-33ohm, boleh disesuaikan |
| Resolusi | 21mm dalam resolusi (lalai) |
| Dimensi terapung | 35*32 NBR |
| Paip sedutan bahan api | φ8mm, 10mm, 12mm adalah pilihan, unit penapis adalah pilihan |
| Paip pemulangan bahan api | φ8mm, 10mm, 12mm adalah pilihan, panjang boleh disesuaikan |
| Bolong udara | φ6mm secara lalai |
| Panjang kabel | panjang lalai ialah 460mm tanpa penyambung; panjang boleh disesuaikan |
| Penyambung | Ia adalah pilihan untuk disepadukan pada kabel |
