| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
TN ayllu combustible nivel sensores nisqa huk analógico lluqsiy señalta qun, mana pantasqa tinkiyta kunan kaq generador sistemakunawan yanapakun, combustible nivel preciso qhawaypaq. Huk mecanismo flotador nisqawanmi, sapa kuti hinaspa confiable tupuykunata qun. Kay sensor huk filtro kaqwan huk opcional wayra ventilación kaqwan sistema integridadta qhawanapaq chaymanta mana tapakuyta hark'anapaq. Kay tukuy imayuq solucionqa sistemas generadores nisqapa allin ruwayninta, confiabilidad nisqatapas kallpachan, chaymi huk componente vital nisqa industrial nisqapi, comercial nisqapipas.
| qatina # | TN-265 nisqapi |
| Chutarisqa | 265mm uraymanta uma unidadpa kantunkama, 110mm ~ 1500mm personalizable |
| Material | sonda de acero inoxidable y flotador NBR |
| Lluqsiy | 0-190ohm utaq 240-33ohm, personalizable |
| Kamachiynin | 21mm llimp'iyuq (ñawpaqmanta) . |
| Dimensión flotante nisqa | 35*32 NBR nisqa |
| Combustible chupanapaq tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, unidad filtro munasqa |
| Combustible kutichiy tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, suni kayninqa ruwanapaqmi |
| Wayra lluqsinanpaq | φ6mm ñawpaqmanta churasqa |
| Cablepa sayaynin | ñawpaqmanta churasqa 460mm mana tinkikuq; largonqa sapankamapaqmi |
| T’inkisqa | Chayqa akllanapaqmi cablepi hukllachasqa kananpaq |
