| Мавҷудият: | |
|---|---|
Сенсори сатҳи сӯзишвории TN барои барномаҳои автомобилӣ тарҳрезӣ шудааст, ки дорои қобилиятҳои сӯзишворӣ ва бозгашти сӯзишворӣ дар баробари найчаи ҳавоии ҳаво мебошад. Он сигнали баромади пайвастаи аналогиро таъмин мекунад, ки ба корбарон имкон медиҳад, ки сатҳи сӯзишвориро дар зарф дақиқ назорат ва назорат кунанд. Ин сенсор аз пӯлоди зангногир тобовар сохта шудааст, ки дар шароитҳои гуногун устуворӣ ва эътимодро таъмин мекунад
. Тарҳи ҳамгирошудаи он механизми шинокунандаро дар бар мегирад, ки бо сатҳи сӯзишворӣ ҳаракат карда, андозагирии дақиқро таъмин мекунад
| модел # | ТН-415 |
| Дарозӣ | 415 мм аз поён то канори воҳиди сар, 110 мм ~ 1500 мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 0-190ohm ё 240-33ohm, фармоишӣ |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Қубури сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, воҳиди филтр ихтиёрӣ аст |
| Қубури бозгашти сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, дарозӣ танзимшаванда аст |
| вентилятсияи ҳаво | φ6мм дар пешфарз |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |
| Пайвасткунак | Он ихтиёрӣ аст, ки ба кабел пайваст карда шавад |