| Наличност: | |
|---|---|
Сензорът за ниво на горивото TN е предназначен за автомобилни приложения, включващ възможности за засмукване и връщане на гориво заедно с вентилационна тръба. Той осигурява непрекъснат аналогов изходен сигнал, позволяващ на потребителите точно да наблюдават и контролират нивото на горивото в резервоара. Изработен от устойчива на корозия неръждаема стомана, този сензор осигурява издръжливост и надеждност при различни условия
. Неговият интегриран дизайн включва поплавъчен механизъм, който се движи с нивото на горивото, осигурявайки прецизни измервания
| модел # | TN-415 |
| Дължина | 415 мм от дъното до ръба на главното устройство, 110 мм ~ 1500 мм може да се персонализира |
| Материал | сонда от неръждаема стомана и NBR поплавък |
| Изход | 0-190 ома или 240-33 ома, възможност за персонализиране |
| Резолюция | 21 мм разделителна способност (по подразбиране) |
| Поплавъчно измерение | 35*32 NBR |
| Смукателна тръба за гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, филтърният модул е по избор |
| Тръба за връщане на гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, дължината може да се персонализира |
| Отдушник за въздух | φ6mm по подразбиране |
| Дължина на кабела | дължината по подразбиране е 460 mm без конектор; дължината може да се персонализира |
| Конектор | Не е задължително да бъде интегриран в кабела |