| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Is-sensorju tal-livell tal-fjuwil TN huwa ddisinjat għal applikazzjonijiet tal-karozzi, li fih kapaċitajiet ta 'ġbid u ritorn tal-fjuwil flimkien ma' tubu tal-vent tal-arja. Jipprovdi sinjal ta 'output analogu kontinwu, li jippermetti lill-utenti jimmonitorjaw u jikkontrollaw b'mod preċiż il-livell tal-fjuwil fit-tank. Magħmul minn azzar li ma jissaddadx reżistenti għall-korrużjoni, dan is-senser jiżgura durabilità u affidabbiltà f'diversi kundizzjonijiet
. Id-disinn integrat tiegħu jinkludi mekkaniżmu float li jiċċaqlaq mal-livell tal-fjuwil, u jiżgura kejl preċiż
| mudell # | TN-415 |
| Tul | 415mm mill-qiegħ sat-tarf tal-unità tar-ras, 110mm ~ 1500mm huwa customizable |
| Materjal | sonda tal-istainless steel u float NBR |
| Output | 0-190ohm jew 240-33ohm, customizable |
| Riżoluzzjoni | 21mm fir-riżoluzzjoni (default) |
| Dimensjoni tal-float | 35 * 32 NBR |
| Pajp tal-ġbid tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm hija fakultattiva, unità tal-filtru hija fakultattiva |
| Pajp tar-ritorn tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm huwa fakultattiv, it-tul huwa customizable |
| Vent ta' l-arja | φ6mm fil-kontumaċja |
| Tul tal-kejbil | tul default huwa 460mm mingħajr konnettur; it-tul huwa customizable |
| Konnettur | Huwa fakultattiv li jiġi integrat fuq il-kejbil |