टीएन ईंधन स्तर सेंसर गी मोटर वाहन अनुप्रयोगें लेई डिजाइन कीता गेआ ऐ, जिस च ईंधन सक्शन ते वापसी क्षमताएं दे कन्नै-कन्नै एयर वेंट ट्यूब बी शामल न। एह् लगातार एनालॉग आउटपुट सिग्नल प्रदान करदा ऐ, जिस कन्नै बरतूनी टैंक च ईंधन दे स्तर दी सटीक निगरानी ते नियंत्रण करने दी अनुमति दिंदे न। जंग-प्रतिरोधी स्टेनलेस स्टील कन्नै बने दा एह् सेंसर बक्ख-बक्ख परिस्थितियें च स्थायित्व ते भरोसेमंदता गी सुनिश्चित करदा ऐ
. इसदे समेकित डिजाइन च इक फ्लोट तंत्र शामल ऐ जेह् ड़ा ईंधन दे स्तर कन्नै चलदा ऐ, जिस कन्नै सटीक माप सुनिश्चित होंदा ऐ
| माडल # | टीएन-415 ऐ |
| लंबाई | 415mm नीचे से सिर इकाई दे किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य ऐ |
| समग्गरी | स्टेनलेस स्टील दी जांच ते एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| मसौदा | रिजोल्यूशन च 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन सक्शन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, फिल्टर इकाई वैकल्पिक ऐ |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| हवा दा वेंट | डिफ़ॉल्ट च φ6mm |
| केबल दी लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई कनेक्टर दे बिना 460mm ऐ; लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| कनेक्टर | केबल पर इंटीग्रेटेड होना वैकल्पिक ऐ |