| Ukutholakala: | |
|---|---|
Inzwa yezinga likaphethiloli ye-TN yakhelwe izinhlelo zokusebenza zezimoto, ehlanganisa amandla okumunca uphethiloli kanye nekhono lokubuya kanye neshubhu lokungenisa umoya. Inikeza isignali eqhubekayo yokuphumayo kwe-analog, evumela abasebenzisi ukuthi baqaphe ngokunembile futhi balawule izinga likaphethiloli ethangini. Yenziwe ngensimbi engagqwali engagqwali, le nzwa iqinisekisa ukuqina nokuthembeka ezimeni ezahlukahlukene.
. Idizayini yayo edidiyelwe ihlanganisa indlela yokuntanta ehamba nezinga likaphethiloli, iqinisekisa izilinganiso ezinembile
| imodeli # | I-TN-415 |
| Ubude | 415mm ukusuka phansi kuya onqenqemeni lweyunithi yekhanda, i-110mm ~ 1500mm ingenziwa ngokwezifiso |
| Okubalulekile | i-stainless steel probe kanye ne-NBR float |
| Okukhiphayo | 0-190ohm noma 240-33ohm, ngokwezifiso |
| Isixazululo | 21mm ngokulungiswa (okuzenzakalelayo) |
| Ubukhulu bokuntanta | 35*32 NBR |
| Ipayipi lokumunca amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, iyunithi yesihlungi uyazikhethela |
| Ipayipi lokubuyisela amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, ubude bungahlelwa ngendlela oyifisayo |
| Isikhala somoya | φ6mm ngokuzenzakalelayo |
| Ubude bekhebula | ubude obuzenzakalelayo bungama-460mm ngaphandle kwesixhumi; ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo |
| Isixhumi | Kuyinketho ukuthi ihlanganiswe kukhebuli |