| Даступнасць: | |
|---|---|
Датчык узроўню паліва TN прызначаны для аўтамабільнага прымянення і мае магчымасці ўсмоктвання і вяртання паліва разам з паветраадводнай трубкай. Ён забяспечвае бесперапынны аналагавы выхадны сігнал, што дазваляе карыстальнікам дакладна кантраляваць і кантраляваць узровень паліва ў баку. Выраблены з каразійна-ўстойлівай нержавеючай сталі, гэты датчык забяспечвае даўгавечнасць і надзейнасць у розных умовах
. Яго інтэграваная канструкцыя ўключае ў сябе паплаўковы механізм, які рухаецца разам з узроўнем паліва, забяспечваючы дакладныя вымярэнні
| мадэль # | ТН-415 |
| Даўжыня | 415 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 1500 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 0-190 Ом або 240-33 Ом, наладжвальны |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Труба ўсмоктвання паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, фільтр не з'яўляецца абавязковым |
| Труба зваротнага паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, даўжыня наладжваецца |
| Вентыляцыйная адтуліна | φ6 мм па змаўчанні |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |
| Злучальнік | Яго неабавязкова інтэграваць у кабель |