| Boteng: | |
|---|---|
Sensor ea boemo ba mafura ea TN e etselitsoe lits'ebetso tsa likoloi, e nang le matla a ho hula mafura le ho khutla hammoho le tube ea moea. E fana ka lets'oao le tsoelang pele la tlhahiso ea analog, e lumellang basebelisi ho beha leihlo le ho laola boemo ba mafura ka tankeng ka nepo. Sensor ena e entsoe ka tšepe e sa tsitsang ho bola, 'me e tiisa hore e tšoarella le ho ts'epahala maemong a fapaneng.
. Moralo oa eona o kopaneng o kenyelletsa mochini oa float o tsamaeang le boemo ba mafura, ho netefatsa litekanyo tse nepahetseng
| mohlala # | TN-415 |
| Bolelele | 415mm ho tloha tlase ho isa pheletsong ea yuniti ea hlooho, 110mm ~ 1500mm e ka khoneha |
| Lintho tse bonahalang | probe ea tšepe e sa hloekang le NBR float |
| Sephetho | 0-190ohm kapa 240-33ohm, e ka khonehang |
| Qeto | 21mm ka tharollo (ka ho feletseng) |
| Boemo ba ho phaphamala | 35*32 NBR |
| Peipi e monyang mafura | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, yuniti ea filthara ke boikhethelo |
| Peipi ea ho khutlisa mafura | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, bolelele bo ka khoneha |
| Leqhubu la moea | φ6mm ka ho sa feleng |
| Bolelele ba thapo | bolelele ba kamehla ke 460mm ntle le sehokelo; bolelele ke customisable |
| Sehokedi | Ke boikhethelo ho kopanngoa thapong |