| ލިބޭނެ ގޮތް: | |
|---|---|
ޓީއެން ފިއުލް ލެވެލް ސެންސަރަކީ އޮޓޯމޯޓިވް އެޕްލިކޭޝަންތަކަށް ފަރުމާކޮށްފައިވާ ސެންސަރެއް ކަމަށާއި، ފިއުލް ސަކްޝަން އަދި ރިޓަރން ކެޕޭސިޓީގެ އިތުރުން އެއާ ވެންޓް ޓިއުބެއް ވެސް ހިމެނޭ ކަމަށެވެ. އެއީ ކޮންޓިނިއުއަސް އެނަލޮގް އައުޓްޕުޓް ސިގްނަލް ފޯރުކޮށްދޭ އެއްޗަކަށް ވާއިރު، ޓޭންކުގައި ހުންނަ ފިއުލް ލެވެލް ރަނގަޅަށް މޮނިޓަރކޮށް ކޮންޓްރޯލް ކުރެވޭނެ އެވެ. ކަރުހިއްކުން ރައްކާތެރި ސްޓެއިންލެސް ސްޓީލް އިން ހަދާފައިވާ މި ސެންސަރަކީ އެކި ހާލަތްތަކުގައި ދިގުދެމިގެންދާނެ ކަމާއި އިތުބާރު ކުރެވޭނެ ސެންސަރެއް ކަށަވަރުކޮށްދޭ ސެންސަރެކެވެ
. އޭގެ އިންޓަގްރޭޓެޑް ޑިޒައިންގައި ފިއުލް ލެވެލްއާ އެކު ހަރަކާތްތެރިވާ ފްލޯޓް މެކޭނިޒަމެއް ހިމެނޭއިރު، ސީދާ މިންކުރުމުގެ ޔަގީންކަން ލިބެ އެވެ
| މޮޑެލް # | ޓީއެން-415 އެވެ |
| ދިގުމިން | ހެޑް ޔުނިޓްގެ ތިރިން ފެށިގެން އަރިމައްޗާ ހަމައަށް 415އެމްއެމް، 110އެމްއެމް~1500އެމްއެމް ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ތަކެތި | ސްޓެއިންލެސް ސްޓީލް ޕްރޯބް އާއި އެންބީއާރު ފްލޯޓް އެވެ |
| އައުޓްޕުޓް | 0-190ohm ނުވަތަ 240-33ohm، ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ރިޒޮލިއުޝަން | ރިޒޮލިއުޝަންގައި 21އެމްއެމް (ޑިފޯލްޓް) |
| ފްލޯޓް ޑައިމަންޝަން | 35*32 އެންބީއާރު |
| ފިއުލް ސެކްޝަން ހޮޅިއެވެ | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ފިލްޓަރ ޔުނިޓަކީ އިޚްތިޔާރީ އެއްޗެކެވެ |
| ފިއުލް ރިޓަރން ހޮޅި | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ދިގުމިން ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެއްޗެކެވެ |
| އެއާ ވެންޓް | ޑިފޯލްޓްކޮށް φ6mm އެވެ |
| ކޭބަލް ދިގުމިނެވެ | ޑިފޯލްޓް ދިގުމިނަކީ ކަނެކްޓަރެއް ނެތި 460އެމްއެމް އެވެ؛ ދިގުމިނަކީ ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެއްޗެކެވެ |
| ކަނެކްޓަރ | އެއީ ކޭބަލްގައި އިންޓަގްރޭޓް ވުމަކީ އިޚްތިޔާރީ ކަމެކެވެ |