| Доступност: | |
|---|---|
ТН сензор нивоа горива је дизајниран за употребу у аутомобилима, са могућношћу усисавања и поврата горива заједно са цеви за одзрачивање ваздуха. Обезбеђује континуирани аналогни излазни сигнал, омогућавајући корисницима да прецизно прате и контролишу ниво горива у резервоару. Направљен од нерђајућег челика отпорног на корозију, овај сензор обезбеђује издржљивост и поузданост у различитим условима
. Његов интегрисани дизајн укључује механизам за пловак који се помера са нивоом горива, обезбеђујући прецизна мерења
| модел # | ТН-415 |
| Дужина | 415 мм од дна до ивице главне јединице, 110 мм ~ 1500 мм је прилагодљиво |
| Материјал | сонда од нерђајућег челика и НБР пловак |
| Излаз | 0-190охм или 240-33охм, прилагодљив |
| Резолуција | 21 мм у резолуцији (подразумевано) |
| Флоат димензија | 35*32 НБР |
| Усисна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, филтерска јединица је опциона |
| Повратна цев горива | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, дужина је прилагодљива |
| Отвор за ваздух | φ6мм подразумевано |
| Дужина кабла | подразумевана дужина је 460 мм без конектора; дужина је прилагодљива |
| Цоннецтор | Опционо је да се интегрише на кабл |