| A sɔrɔli: | |
|---|---|
TN sɛnɛfɛnw hakɛ jateminɛnan dabɔra mobili baara kama, sɛnɛfɛnw samali ni segin seko bɛ a la ka fara fiɲɛbɔlan kan. A bɛ bɔli taamasiyɛn analozi la min tɛ ban, o b’a to baarakɛlaw bɛ se ka sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsi ani k’a kɔlɔsi tigitigi jidagayɔrɔ kɔnɔ. Nin sensɛri in dilannen don ni nɛgɛ ye min tɛ sɔgɔ, o bɛ a to a ka mɛn ani ka da a kan cogo caman na
. A dilanni jɛlen kɔnɔ, fɛn dɔ bɛ yen min bɛ panpan, min bɛ taa ni sɛnɛfɛnw hakɛ ye, ka sumanikɛcogo tigitigiw sabati
| mɔdɛli # | TN-415 ye |
| Janya | 415mm ka bɔ duguma ka taa kunkolo yɔrɔ da la, 110mm ~ 1500mm bɛ se ka ladilan |
| Minɛ | sonda inox ani NBR flot |
| Bɔli | 0-190ohm walima 240-33ohm, a bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli (dafalen) . |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 35*32 NBR ye |
| Pipe min bɛ kɛ ka fɛnɲɛnamafagalanw sama | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, filɛri unit ye ŋaniyataama ye |
| Esansi seginni pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Fiɲɛbɔyɔrɔ | φ6mm ye a daminɛ na |
| Kabali janya | janya dafalen ye 460mm ye ni ɲɔgɔndan tɛ; janya bɛ se ka ladilan ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Jɛɲɔgɔnya | A bɛ se ka kɛ ka don kabali kan |