| kasadiaan: | |
|---|---|
Sénsor tingkat bahan bakar TN dirancang pikeun aplikasi otomotif, nampilkeun kamampuan nyeuseup suluh sareng kamampuan uih deui sareng tabung ventilasi hawa. Eta nyadiakeun sinyal kaluaran analog kontinyu, sahingga pamaké pikeun akurat ngawas jeung ngadalikeun tingkat suluh di tank. Dijieun tina stainless steel tahan korosi, sensor ieu ensures durability jeung reliabilitas dina sagala rupa kaayaan
. Desain terpadu na ngawengku mékanisme ngambang nu ngalir kalayan tingkat suluh, mastikeun ukuran tepat
| model # | TN-415 |
| Panjangna | 415mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 1500mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 0-190ohm atawa 240-33ohm, customizable |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pipa nyeuseup suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nyaeta pilihan, Unit filter nyaeta pilihan |
| Pipa balik suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nyaeta pilihan, panjangna customizable |
| liang hawa | φ6mm sacara standar |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |
| Panyambung | Éta pilihan pikeun diintegrasikeun kana kabel |