| در دسترس بودن: | |
|---|---|
سنسور سطح سوخت TN برای کاربردهای خودرویی طراحی شده است که دارای قابلیت مکش و برگشت سوخت به همراه یک لوله دریچه هوا می باشد. این یک سیگنال خروجی آنالوگ پیوسته را ارائه می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا سطح سوخت در باک را به طور دقیق نظارت و کنترل کنند. این سنسور ساخته شده از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی، دوام و قابلیت اطمینان را در شرایط مختلف تضمین می کند.
. طراحی یکپارچه آن شامل یک مکانیسم شناور است که با سطح سوخت حرکت می کند و اندازه گیری های دقیق را تضمین می کند
| مدل # | TN-415 |
| طول | 415 میلی متر از پایین تا لبه واحد سر، 110 میلی متر ~ 1500 میلی متر قابل تنظیم است |
| مواد | پروب فولادی ضد زنگ و شناور NBR |
| خروجی | 0-190 اهم یا 240-33 اهم، قابل تنظیم |
| قطعنامه | وضوح 21 میلی متر (پیش فرض) |
| بعد شناور | 35*32 NBR |
| لوله مکش سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، واحد فیلتر اختیاری است |
| لوله برگشت سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، طول قابل تنظیم است |
| دریچه هوا | φ6mm به صورت پیش فرض |
| طول کابل | طول پیش فرض 460 میلی متر بدون اتصال است. طول قابل تنظیم است |
| رابط | این اختیاری است که روی کابل یکپارچه شود |