| A awm theih dan: | |
|---|---|
TN fuel level sensor hi automotive application atana siam a ni a, fuel suction leh return theihna bakah air vent tube a awm bawk. Analog output signal kal zel a pe a, hei hian tank chhunga fuel level dik takin a enfiah thei a, a control thei bawk. Corrosion-resistant stainless steel atanga siam niin, he sensor hian condition hrang hrangah pawh a chhe thei lo a, a rintlak bawk
. A integrated design-ah hian fuel level nena inmil float mechanism a awm a, chu chuan tehna dik tak a siam thei a ni
| entawn tlak # | TN-415 a ni |
| Dung | Head unit hnuai lam atanga a sir thlengin 415mm a ni a, 110mm~1500mm hi customizable a ni |
| Bungrua | stainless steel probe leh NBR float hmanga siam a ni |
| Output a ni | 0-190ohm emaw 240-33ohm emaw a ni a, a duh angin a siam theih bawk |
| Thutlukna | 21mm a ni (default) a ni. |
| Float dimension a ni | 35*32 NBR a ni |
| Fuel suction pipe hmanga siam a ni | φ8mm, 10mm, 12mm hi duhthlan theih a ni a, filter unit hi duhthlan theih a ni |
| Fuel rawn kir lehna pipe | φ8mm, 10mm, 12mm hi duhthlan theih a ni a, a sei zawng pawh a duh angin a siam theih bawk |
| Air vent a ni | φ6mm a ni |
| Cable sei zawng a ni | default sei zawng chu connector tel lovin 460mm a ni a; a sei zawng chu customizable a ni |
| Connector a ni | Cable-a integrated a nih chuan optional a ni |