| Havebleco: | |
|---|---|
La sensilo de nivelo de brulaĵo TN estas desegnita por aŭtomobilaj aplikoj, havante fuelajn suĉajn kaj revenajn kapablojn kune kun aerflugtubo. Ĝi disponigas kontinuan analogan eligsignalon, permesante al uzantoj precize monitori kaj kontroli la fuelnivelon en la tanko. Farita el korodrezista neoksidebla ŝtalo, ĉi tiu sensilo certigas fortikecon kaj fidindecon en diversaj kondiĉoj
. Ĝia integra dezajno inkluzivas flosan mekanismon, kiu moviĝas kun la fuelnivelo, certigante precizajn mezuradojn
| modelo # | TN-415 |
| Longo | 415mm de la malsupro ĝis la rando de ĉefunuo, 110mm~1500mm estas agordebla |
| Materialo | rustorezistaŝtala sondilo kaj NBR-flosilo |
| Eligo | 0-190ohm aŭ 240-33ohm, agordebla |
| Rezolucio | 21 mm en rezolucio (defaŭlte) |
| Flosiga dimensio | 35*32 NBR |
| Karburaĵa suĉa tubo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, filtrila unuo estas laŭvola |
| Reventubo de brulaĵo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, longo estas agordebla |
| Aera ellastruo | φ6mm defaŭlte |
| Longo de kablo | defaŭlta longo estas 460mm sen konektilo; longeco estas agordebla |
| Konektilo | Estas laŭvole esti integrita sur la kablo |