| Dispoñibilidade: | |
|---|---|
O sensor de nivel de combustible TN está deseñado para aplicacións automotrices, con capacidades de succión e retorno de combustible xunto cun tubo de ventilación. Ofrece un sinal de saída analóxico continuo, que permite aos usuarios supervisar e controlar con precisión o nivel de combustible no tanque. Feito en aceiro inoxidable resistente á corrosión, este sensor garante durabilidade e fiabilidade en varias condicións
. O seu deseño integrado inclúe un mecanismo de flotador que se move co nivel de combustible, garantindo medicións precisas
| modelo # | TN-415 |
| Lonxitude | 415 mm desde a parte inferior ata o bordo da unidade principal, 110 mm ~ 1500 mm personalizables |
| Material | sonda de aceiro inoxidable e flotador NBR |
| Saída | 0-190ohm ou 240-33ohm, personalizable |
| Resolución | Resolución de 21 mm (predeterminado) |
| Dimensión flotante | 35*32 NBR |
| Tubo de aspiración de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a unidade de filtro é opcional |
| Tubo de retorno de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a lonxitude é personalizable |
| Vendo de aire | φ6 mm por defecto |
| Lonxitude do cable | A lonxitude predeterminada é de 460 mm sen conector; a lonxitude é personalizable |
| Conector | É opcional para estar integrado no cable |