| उपलब्धताय: १. | |
|---|---|
टीएन इंधन पातळेचो संवेदक मोटारींच्या उपेगाखातीर तयार केल्लो आसून तातूंत हवेच्या वेंट नळयेवांगडा इंधन सोंसपाची आनी परत येवपाची क्षमताय आसा. तातूंत सतत एनालॉग उत्पादन संकेत मेळटा, जाका लागून वापरप्यांक टांकयेंतल्या इंधनाच्या पातळेचेर अचूक नियंत्रण आनी नियंत्रण दवरूं येता. गंज प्रतिरोधक स्टेनलेस तिख्यापसून तयार केल्लो हो संवेदक वेगवेगळ्या परिस्थितींत टिकाऊपण आनी विस्वासाची खात्री करता
. ताच्या एकत्रीत आराखड्यांत इंधन पातळेवांगडा हालपी फ्लोट यंत्रणा आसता, जाका लागून अचूक मापनाची खात्री जाता
| मॉडेल # | टीएन-415 हें नांव |
| लांबी | 415mm सकयल सावन हेड युनिटाच्या कांठा मेरेन, 110mm ~ 1500mm सानुकूल करपाक मेळटा |
| साहित्य | स्टेनलेस स्टीलाची सोद आनी एनबीआर फ्लोट |
| उत्पादन | 0-190ohm वा 240-33ohm, अनुकूलन करपाक मेळटा |
| थाराव | रिझोल्यूशनांत 21 मिमी (मुळावी) |
| फ्लोट आयाम | ३५*३२ एनबीआर |
| इंधन सोंसपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, फिल्टर युनिट पर्यायी आसा |
| इंधन परत येवपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| हवेचो वेंट | φ6mm डिफॉल्टांत आसा |
| केबल लांबाय | मुलभूत लांबाय जोडणी नासतना 460mm आसा; लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| जोडपी | केबलाचेर एकत्रीत करप पर्यायी आसा |