| Anaa: | |
|---|---|
Ang TN fuel level sensor gidisenyo alang sa mga aplikasyon sa automotive, nga adunay fuel suction ug mga kapabilidad sa pagbalik uban ang air vent tube. Naghatag kini og padayon nga analog output signal, nga nagtugot sa mga tiggamit sa tukma nga pag-monitor ug pagkontrol sa lebel sa gasolina sa tangke. Gihimo gikan sa corrosion-resistant nga stainless steel, kini nga sensor nagsiguro sa kalig-on ug kasaligan sa lainlaing mga kondisyon
. Ang hiniusa nga disenyo niini naglakip sa mekanismo sa float nga naglihok sa lebel sa gasolina, nga nagsiguro sa tukma nga mga sukod
| modelo # | TN-415 |
| Gitas-on | 415mm gikan sa ubos ngadto sa ngilit sa ulo unit, 110mm ~ 1500mm mao ang customizable |
| Materyal | stainless steel probe ug NBR float |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, napasadya |
| Resolusyon | 21mm sa resolusyon (default) |
| Dimensyon sa float | 35*32 NBR |
| Suction pipe sa gasolina | Opsyonal ang φ8mm, 10mm, 12mm, opsyonal ang filter unit |
| Ang tubo sa pagbalik sa gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm mao ang opsyonal, gitas-on mao ang customizable |
| buho sa hangin | φ6mm sa default |
| Ang gitas-on sa kable | default nga gitas-on mao ang 460mm nga walay connector; ang gitas-on mao ang customisable |
| Konektor | Opsyonal nga i-integrate sa cable |