| उपलब्धता के बा: | |
|---|---|
टीएन फ्यूल लेवल सेंसर के ऑटोमोटिव एप्लीकेशन खातिर बनावल गईल बा, जवना में एयर वेंट ट्यूब के संगे ईंधन सक्शन अवुरी रिटर्न क्षमता के सुविधा बा। इ लगातार एनालॉग आउटपुट सिग्नल देवेला, जवना से उपयोगकर्ता टंकी में ईंधन के स्तर के सही तरीका से निगरानी अवुरी नियंत्रण क सकतारे। जंग प्रतिरोधी स्टेनलेस स्टील से बनल इ सेंसर अलग-अलग परिस्थिति में स्थायित्व अवुरी विश्वसनीयता सुनिश्चित करेला
. एकर एकीकृत डिजाइन में फ्लोट तंत्र शामिल बा जवन ईंधन के स्तर के संगे चलेला, जवना से सटीक माप सुनिश्चित होखेला
| नमूना # | टीएन-415 के बा |
| लंबाई | नीचे से सिर इकाई के किनारे तक 415mm, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य बा |
| सामान | स्टेनलेस स्टील के जांच अवुरी एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट के बा | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य बा |
| समाधान | रिजोल्यूशन (डिफ़ॉल्ट) में 21 मिमी बा। |
| फ्लोट के आयाम बा | 35*32 एनबीआर के बा |
| ईंधन सक्शन पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, फिल्टर यूनिट वैकल्पिक बा |
| ईंधन वापसी पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| हवा के वेंट होला | डिफ़ॉल्ट में φ6mm बा |
| केबल के लंबाई के बा | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm बा; लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| कनेक्टर के बा | केबल प एकीकृत कईल वैकल्पिक बा |